Nicoll OWACJA obejma rury Dn90x56
  •  Nicoll OWACJA obejma rury Dn90x56

Nicoll OWACJA obejma rury Dn90x56

31,90 zł
Brutto
kolor rynny
Ilość

Materiał:
wykonanie materiał PCV

Wymiary:
średnica Dn80

Zastosowanie:
Element mocujący znajdujący się z tyłu obejmy pozwala na niewidoczne jej zamknięcie, co poprawia estetykę rury spustowej.
Prosty, szybki i trwały montaż.
W razie potrzeby możliwy jest demontaż obejmy przy pomocy wkrętaka.
System opatentowany.
Przedstawiamy Państwu najnowszy produkt francuskiej firmy NICOLL, system rynnowy OWACJA, owoc współpracy producenta i francuskich architektów.
Producent systemu chciał spełnić oczekiwania osób podejmujących się budowy domu zarówno pod względem wymagań technicznych, ale także estetycznych, gdyż świadomy jest, iż wygląd jest coraz bardziej ważnym kryterium decydującym o zastosowaniu odpowiednich materiałów.
System rynnowy OWACJA spełnia wszystkie wymogi techniczne, stawiane systemom odwodnień powierzchni dachowych, jednocześnie jest piękną ozdobą domu.
OWACJA nazwa, która nie kojarzy się z materiałami budowlanymi. Chcemy przekonać naszych klientów, iż również systemy dachowe mogą być związane z pojęciem piękna, a nawet sztuki.
Nowy system OWACJA wprowadza wiele opatentowanych rozwiązań. Zastosowane zostały nowe kształty i nowa stylistyka, przez co rynna OWACJA jest delikatna i stanowi piękne wykończenie dachu.

Podana cena jest za 1szt.