Nicoll OWACJA  rynna Dn125 1mb
  •  Nicoll OWACJA  rynna Dn125 1mb

Nicoll OWACJA rynna Dn125 1mb

53,90 zł
Brutto
kolor rynny
Ilość

Materiał:
wykonanie materiał PCV

Wymiary:
przekrój 75mmx1mb

Zastosowanie:

Doskonały kształt profilu oraz dyskrecja jego linii odpowiada wymogom elastycznym projektantów i wykonawców.   Jest on bardziej oryginalny od klasycznych półokrągłych rynien. 
Przekrój i kształt profilu rynny sprawia, że jest ona większa od klasycznych rynien półokrągłych. 
Zamocowanie profilu odbywa się w dwóch punktach; na nosku haka i na tylniej stronie rynny, co ułatwia jego przesuwanie się (rozszerzanie i kurczenie się pod wpływem zmian temperatury). 
Proces produkcji profilu oraz używane surowce zawierające tlenek tytanu, sprawia, że jest on bardzo odporny na zmiany temperatur i uszkodzenia mechaniczne oraz na promieniowanie ultrafioletowe i działanie czynników chemicznych. 
Profil rynny nie odkształca się przy uderzeniach.

Przedstawiamy Państwu najnowszy produkt francuskiej firmy NICOLL, system rynnowy OWACJA, owoc współpracy producenta i francuskich architektów.
Producent systemu chciał spełnić oczekiwania osób podejmujących się budowy domu zarówno pod względem wymagań technicznych, ale także estetycznych, gdyż świadomy jest, iż wygląd jest coraz bardziej ważnym kryterium decydującym o zastosowaniu odpowiednich materiałów.
System rynnowy OWACJA spełnia wszystkie wymogi techniczne, stawiane systemom odwodnień powierzchni dachowych, jednocześnie jest piękną ozdobą domu.
OWACJA nazwa, która nie kojarzy się z materiałami budowlanymi. Chcemy przekonać naszych klientów, iż również systemy dachowe mogą być związane z pojęciem piękna, a nawet sztuki.
Nowy system OWACJA wprowadza wiele opatentowanych rozwiązań. Zastosowane zostały nowe kształty i nowa stylistyka, przez co rynna OWACJA jest delikatna i stanowi piękne wykończenie dachu.

Podana cena jest za 1mb  ( MINIMALNY ZAKUP TO 1MB)

dostępne kolory:
biały, beżowy, brązowy, grafitowy, czerwony, miedziany, zielony, czarny