Nicoll OWACJA odpływ centralny
  •  Nicoll OWACJA odpływ centralny

Nicoll OWACJA odpływ centralny

75,90 zł
Brutto
kolor rynny
Ilość

Materiał:
wykonanie materiał PCV

Wymiary:
przekrój 90x56 lub tradycyjny
Dn 80x1mb

Zastosowanie:

Zaprojektowany tak, że pozwala na łatwe wprowadzanie profilu rynny. 
Obniżone i wzmocnione dno odpływu ułatwia szybki spływ wody do odpływu, a także pozwala na właściwe ustawienie rynny w stosunku do połaci dachowej. 
Odpływ dylatacyjny po zastosowaniu końcówki odpływu może pełnić funkcję odpływu krańcowego. 
Centralny otwór montażowy pozwala na zamocowanie go do metalowego zaczepu HCL. 
System zamocowania odpływu pozwala na ustawienie go na tej samej wysokości co dach. 
Pozwala on na zastosowanie dwóch kształtów rur spustowych w zależności od pożądanego stylu: rura OWACJA 90x56 mm, lub tradycyjna rura okrągła o średnicy D80 mm.
 
Przedstawiamy Państwu najnowszy produkt francuskiej firmy NICOLL, system rynnowy OWACJA, owoc współpracy producenta i francuskich architektów.
Producent systemu chciał spełnić oczekiwania osób podejmujących się budowy domu zarówno pod względem wymagań technicznych, ale także estetycznych, gdyż świadomy jest, iż wygląd jest coraz bardziej ważnym kryterium decydującym o zastosowaniu odpowiednich materiałów.
System rynnowy OWACJA spełnia wszystkie wymogi techniczne, stawiane systemom odwodnień powierzchni dachowych, jednocześnie jest piękną ozdobą domu.
OWACJA nazwa, która nie kojarzy się z materiałami budowlanymi. Chcemy przekonać naszych klientów, iż również systemy dachowe mogą być związane z pojęciem piękna, a nawet sztuki.
Nowy system OWACJA wprowadza wiele opatentowanych rozwiązań. Zastosowane zostały nowe kształty i nowa stylistyka, przez co rynna OWACJA jest delikatna i stanowi piękne wykończenie dachu.

Podana cena jest za 1mb