Nicoll  OWACJA hak rynnowy
  •  Nicoll  OWACJA hak rynnowy

Nicoll OWACJA hak rynnowy

42,90 zł
Brutto
kolor rynny
Ilość

Materiał:
wykonanie materiał PCV

Wymiary:
przekrój 75mmx1mb

Zastosowanie:

Hak Nicoll OWACJA  zaprojektowany został w taki sposób, aby ułatwić przesuwanie się rynny ułatwiając tym samym dylatację i montaż. 
Cztery punkty zamocowania pozwalają na optymalne ustawienie haka w stosunku do dachu i przymocowanie go jak najbliżej pokrycia dachu. 
Konstrukcja haka pozwala na zastosowanie systemu na dachach o sinym nachyleniu. 
Łatwy montaż rynny, który odbywa się najpierw poprzez zamocowanie jej na nosku, a następnie poprzez przechylenie i ostateczne zamocowanie stopki profilu rynny klipsami. 
Konstrukcja haka zapewnia dużą wytrzymałość mechaniczną. 
Niemożliwe jest przypadkowe odpięcie się tylnej części rynny. Przednie zapięcie profilu rynnowego w nosku haka pozwala na oparcie drabiny bezpośrednio na rynnie. 
 
Przedstawiamy Państwu najnowszy produkt francuskiej firmy NICOLL, system rynnowy OWACJA, owoc współpracy producenta i francuskich architektów.
Producent systemu chciał spełnić oczekiwania osób podejmujących się budowy domu zarówno pod względem wymagań technicznych, ale także estetycznych, gdyż świadomy jest, iż wygląd jest coraz bardziej ważnym kryterium decydującym o zastosowaniu odpowiednich materiałów.
System rynnowy OWACJA spełnia wszystkie wymogi techniczne, stawiane systemom odwodnień powierzchni dachowych, jednocześnie jest piękną ozdobą domu.
OWACJA nazwa, która nie kojarzy się z materiałami budowlanymi. Chcemy przekonać naszych klientów, iż również systemy dachowe mogą być związane z pojęciem piękna, a nawet sztuki.
Nowy system OWACJA wprowadza wiele opatentowanych rozwiązań. Zastosowane zostały nowe kształty i nowa stylistyka, przez co rynna OWACJA jest delikatna i stanowi piękne wykończenie dachu.


Podana cena jest za 1mb

dostępne kolory:
biały, beżowy, brązowy, grafitowy, czerwony, miedziany, zielony, czarny