Marki

 • BRAAS
 • ETANCO

  ETANCO

  Od momentu rozpoczęcia działalności w 1952 roku, Grupa ETANCO rozwija i oferuje na rynku budowlanym rozwiązania do mocowania przegród zewnętrznych budynków w czterech głównych rodzajach zastosowań: hydroizolacji, pokryć dachowych, okładzin zewnętrznych i fasad.

 • FAKRO

  FAKRO

  Firma FAKRO powstała w 1991 roku jako spółka prywatna, oparta w stu procentach na polskim kapitale. W ciągu prawie 30 lat z małego, rodzinnego zakładu rozwinęła się w międzynarodową korporację, która dziś zajmuje pozycję wicelidera na światowym rynku okien dachowych.

 • KRONOPLAST

  KRONOPLAST

  Firma Krono-Plast powstała w 2010 roku w Kłobucku z połączenia doświadczeń w branży sprzedaży pokryć dachowcyh oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych. Od tego czasu firma nieustannie się rozwija by stać się liderem w produkcji i sprzedaży akcesoriów dachowych i wentylacyjnych. Krono-Plast tworzą ludzie z pasją, zaangażowaniem i zmysłem handlowym. Jesteśmy nastawieni na klienta hurtowego – w tej chwili zaopatrzamy w nasze produkty ponad 1000 hurtowni i producentów w Polsce. Posiadamy również przedstawicielstwa we wschodniej i zachodniej Europie.

 • MAjSTERPOL

  MAjSTERPOL

  Majsterpol to firma rodzinna. Fakt ten stanowi siłę, która pozwala z powodzeniem konkurować z koncernami. Nie mają sztywnych procedur handlowych, okólników i schematów jak rozmawiać z Klientami, ale mają to, co jest o wiele ważniejsze – grono zadowolonych Klientów, oddanych pracowników i szacunek dostawców, dzięki czemu mogą pozwolić sobie na indywidualne podejście do każdego z nich. Bardzo dużą wartością jest lojalność i to na niej chcą budować relacje biznesowe, pracownicze i społeczne. W swej działalności skupiają się na stałym ulepszaniu produktów jak tynk silikonowy oraz podnoszeniu jakości obsługi Klientów.

 • MDM S.A.

  MDM S.A.

  Firma mdm®NT z siedzibą w Bielsku-Białej działa na rynku od 1995 roku i obecnie jest wiodącym producentem akcesoriów dachowych. W jej skład wchodzą zakłady produkcyjne w Cieszynie, Bielsku-Białej, Wojciechowie, Wiślicy oraz w Bażanowicach.

  W zakładzie mdm®NT w Bielsku-Białej wytwarzane są nowoczesne membrany dachowe, folie paroizolacyjne, mikroporowaty film dyfuzyjny, monolityczny film TPU oraz akcesoria dachowe: taśmy kalenicowe i kominowe, wywietrzniki kalenicowe, akcesoria z tworzyw sztucznych, taśmy reperacyjne do membran i folii dachowych oraz innowacyjny kominek wentylacyjny VIRTUM®. Zakład mdm®NT w Wojciechowie specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy akcesoriów dachowych: koszy dachowych, spinek do dachówek, klamer montażowych, systemów przeciwśniegowych i elementów komunikacji dachowej.

 • NICOLL

  NICOLL

  Firma Nicoll Polska (dawniej Poliplast) powstała w 1989 roku, jako jeden z pierwszych profesjonalnych producentów systemów kanalizacyjnych oraz ochrony środowiska dla budownictwa. Od początku działalności firmy jej głównym celem było produkowanie wysokiej jakości kompletnych rozwiązań dla gospodarki wodno-ściekowej.