Lista produktów marki NICOLL

Firma Nicoll Polska (dawniej Poliplast) powstała w 1989 roku, jako jeden z pierwszych profesjonalnych producentów systemów kanalizacyjnych oraz ochrony środowiska dla budownictwa. Od początku działalności firmy jej głównym celem było produkowanie wysokiej jakości kompletnych rozwiązań dla gospodarki wodno-ściekowej.

W roku 2000 firma Poliplast (obecnie Nicoll Polska) została członkiem największego na świecie międzynarodowego koncernu Aliaxis. Wejście w struktury światowego koncernu umożliwiło firmie szeroki dostęp do międzynarodowych rynków i technologii, co pozwoliło na dalszy dynamiczny rozwój.

Dziś Nicoll Polska jest jednym z największych producentów systemów kanalizacyjnych i sanitarnych z tworzyw sztucznych w Polsce. Produkty swoje dostarcza na rynek krajowy, jak również zagraniczny do ponad 30 krajów na całym świecie, a wśród nich do tak egzotycznych miejsc jak Mongolia, Singapur, Nowa Zelandia czy Emiraty Arabskie.

Ponad 30-letnie doświadczenie firmy w produkcji systemów kanalizacyjnych i sanitarnych z tworzyw sztucznych umożliwia wprowadzenie do oferty także nowoczesnych systemów, spełniających najbardziej wymagające oczekiwania naszych Klientów.

Oferta Nicoll Polska jest dzięki temu kompleksowym rozwiązaniem wszystkich problemów w zakresie  bezpiecznego odprowadzania, oczyszczania i zagospodarowania ścieków oraz wód deszczowych.

Jest 85 produktów.

Pokazano 1-12 z 85 pozycji