Nicoll OWACJA rura spustowa Dn90x56
  •  Nicoll OWACJA rura spustowa Dn90x56

Nicoll OWACJA rura spustowa Dn90x56

42,90 zł
Brutto
kolor rynny
Ilość

Materiał:
wykonanie materiał PCV

Wymiary:
przekrój 90mmx56x1mb

Zastosowanie:
Jej oryginalny projekt oraz jej kształt sprawiają, że w stosunku do klasycznych, cylindrycznych rur spustowych z PVC jest ona bardziej estetyczna i nowoczesna.
Jej możliwość odprowadzania wody jest o wiele większa od możliwości profilu rury tradycyjnej.
Rura spustowa OWACJA jest gładka i nie posiada zakończeń kielichowych.
Jeden typ złączek pozwala na wykonanie wszystkich połączeń. Zmniejsza to ilość stosowanych elementów podczas prac montażowych.
Rura spustowa Nicoll jest kompatybilna z gamą produktów odwodnień NICOLL.
Przedstawiamy Państwu najnowszy produkt francuskiej firmy NICOLL, system rynnowy OWACJA, owoc współpracy producenta i francuskich architektów.
Producent systemu chciał spełnić oczekiwania osób podejmujących się budowy domu zarówno pod względem wymagań technicznych, ale także estetycznych, gdyż świadomy jest, iż wygląd jest coraz bardziej ważnym kryterium decydującym o zastosowaniu odpowiednich materiałów.
System rynnowy OWACJA spełnia wszystkie wymogi techniczne, stawiane systemom odwodnień powierzchni dachowych, jednocześnie jest piękną ozdobą domu.
OWACJA nazwa, która nie kojarzy się z materiałami budowlanymi. Chcemy przekonać naszych klientów, iż również systemy dachowe mogą być związane z pojęciem piękna, a nawet sztuki.
Nowy system OWACJA wprowadza wiele opatentowanych rozwiązań. Zastosowane zostały nowe kształty i nowa stylistyka, przez co rynna OWACJA jest delikatna i stanowi piękne wykończenie dachu.

Podana cena jest za 1mb  ( MINIMALNY ZAKUP TO 2MB)